WestTown
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


WestTown COD:MW2 IP:194.106.167.94:27046
 
HomeLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 ban bez razloga

Go down 
2 posters
AutorPoruka
msimamizi ni mashoga




Broj komentara : 4
Join date : 2012-07-28

ban bez razloga  Empty
KomentarNaslov komentara: ban bez razloga    ban bez razloga  Icon_minitimeSat 28 Jul - 0:36:04

Molim hed admine da reaguju i sprece kaubojsko ponasenje odersjenih admin i banovanje ljudi bez razloga.i naravno da me unban .hvala u napred
Na vrh Go down
Sauron-AWP Master




Broj komentara : 2
Join date : 2012-07-30

ban bez razloga  Empty
KomentarNaslov komentara: Unban....   ban bez razloga  Icon_minitimeMon 6 Aug - 11:44:04

Ovako Head Admin Twist mi je dao cit na fb-zato sto sam mu reko da ima wh...Ubio me je kroz zid na westwood sa visoke zgrade sa awpom.....I ja sam mu na fb reko da ima i da su mu ostali igraci pricali da ima ...I na kraju razgovora na fb-reko sam mu :Mamu ti al naravno nisam mu reko Jeb*** samo sam mu reko mamu ti jer sam se tolko iznervirao sam sam mu to reko i nista vise od ruznir reci....E a ipak na cs mi je dao bez razloga ...Nick mije bio Sauron Ultimate Chidori
ban bez razloga  Photo.php?fbid=431149916923028&set=o
(Desni klik na slicicu i Open in new tab)da vidite sliku Molim vas za unban necu vise nista pricati ....
JBG TWIST PEDER JE MOZDA OVO IZBRISAO UPLOAD CU NOVU SLIKU ZA 2 DANA
Na vrh Go down
 
ban bez razloga
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» ban bez ikakvog razloga
» Banovan sam bez razloga

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
WestTown :: Ban/Unban-
Idi na: