WestTown
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


WestTown COD:MW2 IP:194.106.167.94:27046
 
HomeLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Zalbe na admine

Go down 
3 posters
AutorPoruka
Taycoon.
Admin



Broj komentara : 12
Join date : 2012-05-26

Zalbe na admine Empty
KomentarNaslov komentara: Zalbe na admine   Zalbe na admine Icon_minitimeSat 26 May - 9:43:06

Vas nick na serveru: "nick"
Admin na koga se zalite:: "nick Admina"
Datum i vrijeme: "00.00.0000. 00:00"
Razlog prijave u formatu : "Kratko objašnjenje uz OBAVEZAN LINK do Demo-a ili Screenshot-a"

Na vrh Go down
http://westtown-cod-mw2.forums.cl
msimamizi ni mashoga




Broj komentara : 4
Join date : 2012-07-28

Zalbe na admine Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zalbe na admine   Zalbe na admine Icon_minitimeSat 28 Jul - 0:42:20

nik:Turbo-KilleRSINDIKAT
admin:tupavko
Vreme:28.07.12 oko 13:15h

Ban me pod izgovorom da imam wh.

Igram sa marincem preko 270lv i koljem sve redom i dobijem ban zbog navodno wh-a????????

Demo nemumem da okacim tj neznam gde da ga trazim ali proverite sta god hocete .nikada u mom zivotu nisam igrao sa citom a kamoli na serveru koji planiram da bustam posle prvog.
Na vrh Go down
Sauron-AWP Master




Broj komentara : 2
Join date : 2012-07-30

Zalbe na admine Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zalbe na admine   Zalbe na admine Icon_minitimeMon 30 Jul - 4:40:22

Vas nick na serveru: "Sauron-AWP Master"
Admin na koga se zalite:: "Murgud $old ouT"
Datum i vrijeme: "30.7.2012 17:31"
Razlog prijave u formatu : "Ja sam normalno igrao sve lepo i igram ja tako i odjednom Admin mi da slap :nisam nikog psovao nisam isao tamo gde ne treba...Nisam postavljao texture nisam ne znam ni ja sta..I ja ga pitam sto si me slap a on cuti i nista ne govori ....Neznam kako se okaciti to demo i to na vasem serveru ...Nikad nisam Imao cit na vasem serveru.
Na vrh Go down
Sponsored content





Zalbe na admine Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zalbe na admine   Zalbe na admine Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Zalbe na admine
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
WestTown :: Admini-
Idi na: